Karnawał 2020!

Bal karnawałowy!

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. To moment, kiedy można przebierać się do woli! W tym dniu przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY LODU - ARENDELLE. Mieliśmy również miłego gościa Olafa, któremu wspólnie zaśpiewaliśmy ulubioną piosenkę. Dzieci, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców oraz konkursów prowadzonych przez Panie Animatorki.
Zachwyt również wywarł na dzieciach pokaz baniek mydlanych, podczas których wszyscy bawili się wesoło.
Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, rycerzy, muszkieterów, piratów czy żołnierzy - pojawiły się postaci z ulubionych bajek Czerwony Kapturek, Syrenka, Kot w Butach.
Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcia.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.