"Pasowanie na Przedszkolaka"2019

Pasowanie na przedszkolaka

            „Pasowanie na przedszkolaka" to wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie.

          Gospodarzami wydarzenia były nasze małe Biedroneczki. Z uśmiechami na twarzach, trochę przez łzy, lekko stremowane zaprezentowały taniec oraz wiersz. Zanim złożyły uroczystą przysięgę musiały wykazać się wielką odwagą przechodząc przez przygotowany specjalnie dla nich tor przeszkód.

          Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka"  dokonała uroczystego „Aktu pasowania". Nie zabrakło życzeń, braw, uścisków oraz wspólnej zabawy przy znanych wszystkim przedszkolnych piosenkach.