Oczyszczacz powietrza

Nasze przedszkole w zdrowej atmosferze 

                                Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. ,,Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

            W dniu 10 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość związana z ochroną środowiska a konkretnie  ochroną powietrza.

            W ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla Województwa Małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej został nam przekazany oczyszczacz powietrza. Oczyszczacz to urządzenie, które ma za zadanie uzdatniać powietrze co jest szczególnie ważne przede wszystkim dla alergików i astmatyków.

            Na uroczystości obecny był burmistrz Sułkowic pan Piotr Pułka oraz przedstawiciele rady rodziców. Przedszkolaki z dwóch oddziałów: "Krasnoludki" i "Słoneczne Promyczki" pod opieką swoich pań Pauliny Nędzy oraz Izabeli Bieli przygotowały krótki montaż słowno-muzyczno-taneczny o tematyce ekologicznej. Swoimi umiejętnościami wspomagały je dzieci z młodszych grup wykonując przepiękne tańce.

Dziękujemy,

mając nadzieję, że oczyszczacz będzie nam długo służył.